Nowa oferta, nowe możliwości. Znajdź pracowników na OLX

ogłoszenia o pracę OLX

Ogłoszenia o pracę rządzą się swoimi prawami. Na rynku, na którym w wielu sektorach brakuje kandydatów, nie wystarczy zgłosić potrzeby znalezienia pracownika. Pracodawca musi zadbać zarówno o rzetelne informacje dotyczące stanowiska, jak i o wizerunek swojej firmy. Pracownik chce wiedzieć co, za ile, ale też dla kogo będzie robił.

W kwietniu wystartowała nowa oferta biznesowa w kategorii Praca na OLX. Pracodawcy mogą skorzystać z dodatkowych funkcjonalności w ramach bardziej rozbudowanych pakietów ogłoszeń. Dzięki nim zaprezentują swoją firmę z jak najlepszej strony.

Przekonaj się, że warto

Funkcje dostępne w pakietach dają pracodawcom wymierne korzyści. Zwiększenie widoczności ofert, możliwe dzięki automatycznym odświeżeniom, pozwoli pozyskać więcej kandydatów. Wyróżnienie ofert na stronie firmowej i rekomendowanie ofert pracy na stronie ogłoszenia przyciągnie uwagę do konkretnych ogłoszeń – wg aktualnych potrzeb i priorytetów rekrutacyjnych.

Nowa oferta daje możliwość spersonalizowania ogłoszeń i strony firmowej. Pracodawcy mogą nie tylko dodać kierujące do zewnętrznej strony www. logo firmy, ale także firmowy baner z indywidualnym komunikatem skierowanym do potencjalnych pracowników. Dodatkowo są w stanie zintegrować i automatyzować działania – importować ogłoszenia poprzez WebApi, odsyłać kandydatów do zewnętrznego formularza aplikacyjnego czy po prostu odsyłać do swojej strony www.

Kilku Pracodawców skorzystało już z udogodnień nowej oferty biznesowej, oto przykłady ich stron firmowych i stron ogłoszenia:

strona firmowa olx empik

strona ogłoszenia olx empik

strona firmowa olx gatta

strona ogłoszenia olx gatta

Sprawdź, jak to działa

Aby skorzystać z nowej oferty OLX, należy w pierwszym kroku wskazać kategorię, w której chce się wystawić ogłoszenie. Wybór kategorii determinuje wybór grupy, w ramach której można publikować oferty pracy. Wybierając kategorię z konkretnej grupy można wystawiać ogłoszenia w każdej kategorii należącej do tej grupy – np. jeżeli wybierzesz kategorię Magazynier, możesz wystawiać ogłoszenia także w kategorii m.in. Produkcja czy Praca za granicą.

W ofercie OLX Praca dostępne są 3 grupy kategorii:

  • Grupa I
    Kasjer / Ekspedient, Praca za granicą, Magazynier, Franczyza / Własna firma, Produkcja, Administracja biurowa, Administracja biurowa, IT / telekomunikacja, Przedstawiciel handlowy, Obsługa klienta / Call center
  • Grupa II
    Hotelarstwo, Budowa / remonty, Kelner / barman, Kucharz, Pomoc kuchenna / zmywak, Mechanik / blacharz / lakiernik, Pozostałe oferty pracy, Edukacja, Kierowca / kurier, Sprzątanie, Wykładanie towaru / inwentaryzacja, Finanse / księgowość
  • Grupa III
    Fryzjer / kosmetyczka, HR, Zdrowie i opieka, Marketing / PR / Media, Opiekunki dla dzieci, Ochrona, Roznoszenie ulotek, Hostessa

Po wskazaniu kategorii należy wybrać jeden z pakietów lub pojedyncze ogłoszenie. Oba pakiety (Pakiet Business i Pakiet Premium) zawierają m.in. automatyczne odświeżenia, umożliwiają mechaniczny import ogłoszeń oraz zapewniają dostęp do statystyk sprzedaży. Pakiet premium wyróżnia się funkcjami pozwalającymi spersonalizowanie strony firmowej, a także stron ogłoszeń.

Nowa oferta to próba odpowiedzi na potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorców. Warto poznać szczegóły i dobrać rozwiązanie najlepsze dla skali i potrzeb biznesu. 

Poznaj szczegóły dotyczące nowej oferty >>

Autorka: Anna Janowczyk

Może ci się spodobać
Statystyki ogłoszeń na olx
Mierz i optymalizuj działania na OLX
Chcesz być innowacyjny? Rekrutuj mobilnie!

Zostaw komentarz

Twój komentarz*

Twoje imię*
Twoja strona www